آخرین اخبار «انرژی درمانی

سنگ آکومارین ، شجاعت و توانایی ریسک کردن به فرد استفاده کننده می دهد و فرد می تواند با عزت نفس کار های خود را به خوبی پیش ببرد . افراد زیادی با انواع مشکلات گوارشی درگیر بوده و بسیاری از آنها، روشهای درمانی متنوعی را در پیش گرفتهاند، اما بسیاری هم نتوانستند به خوبی خود را درمان کنند. مدیر مؤسسه بعد از اینکه متوجه وضعیتم شد گفت برای اینکه انرژیهای منفی از بدنت خارج شود باید در کلاسها ثبتنام و روشهایی را که میگویم استفاده کنی، من هم قبول کردم. هر اندام بدن نیز در درون خود دارای بعد یین و یانگ میباشد. او چندین بار به خانه ما آمد و با انرژی درمانی حالم قدری بهتر شده بود اما دفعه آخری که به خانه ما آمد با این ترفند که مرحله آخر درمان باید به خواب عمیق بروی، هیپنوتیزمم کرد و مرا به خواب عمیقی فرو برد اما پس از هوشیاری متوجه شدم به من تعرض کرده است که موضوع را به خانوادهام گفتم و بعد هم تصمیم گرفتم از او شکایت کنم. برخی از سنگهای قیمتی ذکر شده در زیر جهانی تر از بقیه هستند و می توان از آنها برای تعادل چند چاکرای استفاده کرد. مزاج شخصی که می خواهد از آن استفاده کند.

عنصر آن زمین است و رنگ اصلی آن قرمز است، با این وجود برخی از سنگهایی که با فرکانس انرژی چاکرای اول مطابقت دارند سیاه هستند. خواص سنگ خون : در قطعات کوچک سنگ خون قسمت های قرمز رنگ قابل مشاهده می باشد ، که این امر علت نام گذاری این سنگ شده است . کربوهیدرات ها ، میوه ها و سبزیجات زرد رنگ میتوانند به تعادل این چاکرا کمک کنند . در واقع سیاره نپتون انرژی لازم این سنگ ها را تامین می کند و سنگ ها ، انرژی دریافتی را به متولدین اسفند ماه منتقل می کنند . طب سوزنی به عنوان یک روش درمانی بسیار قدیمی به حساب میآید که از طریق روشهای مختلفی میتوان آن را آموخت. یک لیزر اشعه ایکس بسیار قوی می تواند سلول های سرطانی را از بین ببرد ولی نه با استفاده از مکانیسمی که ما تصور می نماییم بلکه با استفاده از شعاع امواج غیرمادی که در اطراف آن ایجاد می شود این کار را انجام می دهد ولی به دلیل تاثیر منفی خود این امواج نتیجه مناسب نمی باشد. در این مقاله ، من می خواهیم لیستی از سنگهای خاص چاکرا، که برای تسریع در روند بهبود چاکراها شناخته می شوند، به شما ارائه دهیم.امیدوارم از آنها لذت ببرید و نتایج استفاده از آنها را با ما و سایر همراهان احساس حضور به اشتراک بگذارید.

افرادی که از سنگ آکومارین استفاده می کنند مورد احترام سایر افراد قرار می گیرند . شرح خواص سایر سنگ ها نظیر یشم ، آمیتیست و یاقوت سرخ در قسمت های قبل به صورت کامل آمده است . هر روزه افراد بیشتری به دنبال یافتن مزایای بالقوه بلورها و سنگ ها هستند.از گذشته های دور پادشاهان، افراد قدرتمند وهمچنین ماجراجویان زیادی به دنبال گونه های مختلفی از سنگ ها بوده اند و همچنین روایت های ثبت شده حقیقی بسیاری از قدرت و تاثیر سنگ ها در تاریخ به ثبت رسیده است که همه ما تعدادی از آنها را شنیده یا خوانده ایم. نزدیک به ۳ الی ۴ سال است که دستگاه های مورد نیاز به کشور داده نمیشد، که همین امر موجب شد هر چه سریع تر ما دست به تولید داخل بزنیم. هیپنوتیزم حسی زیباست که تمام کسانی که هیپنوتیزم شده اند به اتفاق می گویند کاش ما را از هیپنوتیزم خارج نمی کردید چون حالی رو تجربه کردیم که بسیار جالب بود. وجود دارند كه به آنها طب مكمل اطلاق میشود، یكی از زیر گروههای آن طب انرژی میباشد. آب دارو را باید درون یخچال و به دور از نور و حرارت نگهداری کرد و از تماس آن با اشیاء فلزی پرهیز کرد بدین دلیل که انرژی آن به فلز جذب می شود.

اشاره کرد که نوعی از انرژی درمانی هستند که قابل سنجش و بررسی از دیدگاه علمی نیستند. در انرژی درمانی این بحث مطرح است که هر انسان اطراف بدنش هاله ای از انرژی است که این هاله در هر نقطه ای معیوب شود، نشان از بیماری در بدن است و انرژی درمان ها با متدهای خاصی می توانند این کمبود را جبران و بیماری را برطرف کنند.بنابراین انرژی درمانی حقیقت دارد و می توان آن را اثبات کرد؟ چاکرا فرعی بسیاری در دست ها و پاها دارد. حالا در این بین تاثیر شگفت انگیز برخی سنگ ها بر چاکراها و همچنین رفع مسدودی آنها و بازیابی انرژی های معنوی و همچنین افزایش انرژی های جسمی این اشتیاق به استفاده از سنگ ها و بلورها را چندین برابر می نماید. در طب اسلامی اغلب از داروهای گیاهی و دست ساز برای درمان بیماریها و امراض صعب العلاج مانند سرطان و ام.اس که از طب رایج نتیجه نگرفته اند، استفاده می شود. در یوگا ژستهای تقویتکننده هسته، مانند قایق یا مثلث، برای تقویت عضلات شکم و ایجاد تعادل بیشتر در این چاکرا عالی هستند. برای مثال اگر کبد مترادف جنگل باشد و نصفالنهار کبد تحتتأثیر انرژی مخرب قرارگیرد، میتوان تصورکرد که چون انباشت جنگل آتش ایجادمیکند و درمقابل آب آتش را خاموش میسازد، پس اگر رشد جنگل (انباشت انرژی در کبد) سرکش و افراطی باشد و اثر آب برای مهار آتش کفایت نکند، رشد جنگل سبب تجمع انرژی در نصفالنهار قلب میشود و عوارضی مانند سرگیجه، تهوعواستفراغ و عوارض دیگر ایجادمیکند.

دیدگاهتان را بنویسید