پروتکل انرژی درمانی بی خوابی

بعد معنوی و روحانی آدمی، در تمامی عمر وی به صورتی جذاب و اسرار آمیز بوده است. در این شیوه درمانی به عنوان نیروهای درمانی زمین ، گِل یا خاک رس ابتدا کوبیده شده و سپس الک میشود و تمامی ناخالصیهای آن گرفته میشود و سپس به خمیر نرمی که با آب گرم ترکیب شده تبدیل میشود. این نوع سنگ سالهای درازی است که عنوان زینتی را به دوش میکشد. در سال 1870 با روشهای پیشرفته علمی نوع رفتار حرارتی زمین مورد مطالعه قرار گرفت. ممنون می شوم اگر در مورد تعداد جلسات لازم برای درمان ایشان ، هزینه هر جلسه و اینکه آیا این مشکل واقعا با طب سوزنی قابل درمان می باشد ، راهنمایی فرمائید . بنابراین به این نتیجه می رسیم که زمین ما به طور کلی برای درمان بسیاری از بیماری هایی که موجب پریشانی ما شده اند، کاربرد دارد. نخستین تلاشها در لاردرلو (ایتالیا) در سال 1904 برای تولید برق با استفاده از انرژی زمین گرمایی صورت گرفت و از آن زمان تا کنون فعالیت های زیادی در سراسر دنیا صورت گرفته است که به تدریج بررسی خواهد شد. گفته می شود که به شما کمک می کند تا ویژگی های منفی مانند ترس را از زندگی خود رها کنید و به نوبه خود به تشویق خوش بینی، گرما، انگیزه و وضوح کمک می کند.

آنها عمدتاً برای کاهش علائم سرطان یا عوارض جانبی درمان مانند اضطراب ، خستگی ، درد ، حالت تهوع یا استفراغ استفاده شده اند. این حمام همچون ماسک گِل عمل میکند با این تفاوت که در مقیاس بزرگتری برای کل بدن به کار میرود. بهره برداري از انرژي زمين گرمايي، بعنوان يك منبع انرژي بالقوه در اعماق زمين، مستقل از شرايط جوي بوده و قابليت جوابگويي به نياز كنوني و آتي بشر را دارد. البته بدیهی است که بهره برداری گسترده از ذخایر زمین گرمایی، مستلزم توسعه بیشتر در زمینه تکنیکهای اکتشاف و استخراج آن است. در سال های اخیر در زمینه پمپ های حرارتی زمین گرمایی نیز پیشرفت های قابل توجهی صورت گرفته است. انرژي زمین گرمایی از انرژی خورشیدی که در طول هزاران سال در داخل زمین ذخیره شده و همچنین فروپاشی عناصر رادیو اکتیو در عمق زمین نشات گرفته است. طبق محاسبات، مشخص شده است که انرژی حرارتی ذخیره شده در ۱۱ کیلومتر فوقانی پوسته زمین معادل پنجاه هزار برابر کل انرژی به دست آمده از منابع نفت وگاز شناخته شده امروز جهان است. انرژی حرارتی که در پوسته جامد زمین وجود دارد، انرژی زمین گرمایی نامیده میشود.

در طولانی مدت پیشرفت در ساخت تجهیزات مربوط به استخراج انرژی از سنگ های خشک و داغ لایه های تحت فشار زمین و منابع گدازه ها می تواند امکان استفاده بیشتر از پتانسیل بالقوه انرژی زمین گرمایی را میسر سازد. ساخت نیروگاه های دوگانه (باینری) باعث پیشرت های چشمگیری در تولید برق با استفاده از انرژی زمین گرمایی شده است و در حال حاضر با به تکامل رسیدن این تکنولوژی به طور تجاری از آب های گرم زیر زمینی با درجه حرارت معمولی (بیشتر از 100 درجه سانتی گراد) برق تولید می شود. انرژی زمین گرمایی در واقع گرمای موجود در عمق زمین است و درجه حرارت زمین با رفتن به عمق آن افزایش مییابد. این نتیجه نیز حاصل شد که هر چه به طرف مرکز کره زمین نزدیکتر شویم دما افزایش مییابد به گونهای که به طور طبیعی در ازای هر صد متر افزایش عمق، تقریبا ۳ درجه سانتی به دمای طبیعی زمین افزوده میشود. مرکز زمین منبع عظیمی از انرژی حرارتی است که به شکلهای گوناگون از جمله فورانهای آتشفشانی، آبهای گرم و یا بواسطه خاصیت رسانایی به سطح آن هدایت میشوند.

چاکراها با دریافت انرژی های کیهانی با عث میشوند که کانالهای انرژی باز شده و جریان انرژی در این کانالها روان شود.و از طرفی چون هر چاکرا با عضو خاصی از بدن در ارتباط است با عث میشوند عملکرد ان عضو خاص را بهبود بخشند. حمام گِل به عنوان نیروهای درمانی زمین ، پوست را با افزایش جریان چرخش خون و دادن انرژی به بافتهای آن ارتقاء میبخشد. استفاده از این روش به عنوان نیروهای درمانی زمین به بهبود رنگ پوست و از بین بردن لکههای پوستی که بر اثر اختلالات پوستی یا آبله به وجود میآید کمک میکند. این حمام به عنوان نیروهای درمانی زمین ، در رها شدن از دردهای روماتیسمی یا درد مفاصل که به وسیله مصدومیتها به وجود میآید ارزشمند است. حمام گِل یا خاک رس شیوۀ مفید درمانی دیگری به عنوان نیروهای درمانی زمین است. استفاده از گِل همچنین بخش حیاتی درمان زیبایی طبیعی را تشکیل میدهد. بشر مدتهاست که از منابع انرژی زمین گرمایی با درجه حرارت پایین (چشمههای آب گرم) جهت استحمام و شستشو و همچنین مصارف درمانی استفاده میکند. تولید برق با استفاده از منابع انرژی زمین گرمایی با درجه حرارت بالا نیز طی ده سال اخیررشد قابل ملاحظهای داشته است. در فاصله زمانی بین قرنهای ۱۶ و ۱۷ میلادی که اولین منابع زیر زمینی در اعماق چند صد متری حفر شد.

دیدگاهتان را بنویسید